Novosti NK Bosna

Fudbalski klub Sarajevo u saradnji sa domaćom firmom Mak Zara, plasirao je visokokvalitetni konditorski proizvod na bosanskohercegovačko tržište, čokoladu "Bordo ljubav". Ukusna, mliječna čokolada namijenjena je za sve istinske zaljubljenike u bordo boju i sigurni smo, da će svi simpatizeri Fudbalskog kluba Sarajevo poželjeti probati ovaj… Opširnije

Print this article
E-mail this article

Prije početka nove sezone nogometnih takmičenja, u prostorijama NS ZDK danas je održana sjednica Skupštine Fudbalskog kluba Rudar Zenica. Nakon što je klub prije nekoliko godina organizovao i seniorski tim, kao cilj postavljen je plasman u Prvu ligu FBiH, a sada kao član Druge lige „Centar“ veoma je blizu ispunjenja zacrtanog. Ono što je i danas… Opširnije

Pored svih novina u NK"Bosna" vezanih za saradnju sa FK"Sarajevo", Uprava kluba je odlučila da prije početka sezone malo uljepša i izgled stadiona Luke, tačnije glavnog terena na kojem će Bosna igrati svoje domaće utakmice. Zahvaljujući firmi "Bios", oko glavnog terena će biti postavljena nova ograda i radovi na uklanjanju stare ograde su već… Opširnije

Nogometaši visočke Bosne danas su odigrali pripremnu utakmicu na stadionu Luke, protivnik je bila ekipa Slavije, a ako je suditi po rezultatu prve pripremne utakmice, onda je pred Bosnom jedna jako dobra sezona. Naime, nogometaši Bosne su do vrha napunili mrežu ekipe Slavije, rezultat je na kraju glasio 8:0, dok je prvo poluvrijeme završeno… Opširnije

Nakon odigrane utakmice protiv norveškog Haugesunda, zdravstveni bilten prvog tima Sarajeva je povoljan. Gotovo svi igrači su u punom trenažnom procesu i nesmetano odrađuju plan i program stručnog štaba uoči uzvratne utakmice u Norveškoj. Trenutno, tri igrača bordo kluba su van stroja. Jedan od njih je Ivan Tatomirović, koji je u 84. minuti… Opširnije

Dana 22.7.14. sa pocetkom u 9:00 h na gradskom stadionu Luke bit će upriličena akcija farbanja ograde i uredzivanja travnjaka. NK Bosna poziva sve simpatizere kluba da se odazovu i uzmu učešće u pomenutoj akciji kako bi naš stadion zablistao punim sjajem. Uprava NK Bosna Visoko. Opširnije

Nakon što su uspješno prošli test u prvoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu protiv selekcije akademaca naših partnera FK Sarajevo (1:1), nogometaše visočkih žuto ljubičastih očekuje nova provjera. Naime izabranici šefa struke, gospodina Emira Karahmeta, u nedelju će odmjeriti snage sa odgovarajućom selekcijom premijerligaša FK Slavija iz… Opširnije

Fudbaleri Sarajeva su u prvom susretu 2. pretkola Evropa lige na Koševu pretrpjeli poraz od norveškoh Haugesunda (1:0). Bosanskohercegovački predstavnik je tokom svih 90 minuta bio mnogo bolji, no požrtvovani gosti, koji i nisu neki fudbalski znalci, su sjajno odoljevali napadima bordo momčadi, a iz jedine prilike su postigli pogodak. Izabranici… Opširnije