sponzori

Novosti NK Bosna

Nogometaši visočke Bosne danas su odigrali pripremnu utakmicu na stadionu Luke, protivnik je bila ekipa Slavije, a ako je suditi po rezultatu prve pripremne utakmice, onda je pred Bosnom jedna jako dobra sezona. Naime, nogometaši Bosne su do vrha napunili mrežu ekipe Slavije, rezultat je na kraju glasio 8:0, dok je prvo poluvrijeme završeno… Opširnije

Print this article
E-mail this article

Nakon odigrane utakmice protiv norveškog Haugesunda, zdravstveni bilten prvog tima Sarajeva je povoljan. Gotovo svi igrači su u punom trenažnom procesu i nesmetano odrađuju plan i program stručnog štaba uoči uzvratne utakmice u Norveškoj. Trenutno, tri igrača bordo kluba su van stroja. Jedan od njih je Ivan Tatomirović, koji je u 84. minuti… Opširnije

Dana 22.7.14. sa pocetkom u 9:00 h na gradskom stadionu Luke bit će upriličena akcija farbanja ograde i uredzivanja travnjaka. NK Bosna poziva sve simpatizere kluba da se odazovu i uzmu učešće u pomenutoj akciji kako bi naš stadion zablistao punim sjajem. Uprava NK Bosna Visoko. Opširnije

Nakon što su uspješno prošli test u prvoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu protiv selekcije akademaca naših partnera FK Sarajevo (1:1), nogometaše visočkih žuto ljubičastih očekuje nova provjera. Naime izabranici šefa struke, gospodina Emira Karahmeta, u nedelju će odmjeriti snage sa odgovarajućom selekcijom premijerligaša FK Slavija iz… Opširnije

Fudbaleri Sarajeva su u prvom susretu 2. pretkola Evropa lige na Koševu pretrpjeli poraz od norveškoh Haugesunda (1:0). Bosanskohercegovački predstavnik je tokom svih 90 minuta bio mnogo bolji, no požrtvovani gosti, koji i nisu neki fudbalski znalci, su sjajno odoljevali napadima bordo momčadi, a iz jedine prilike su postigli pogodak. Izabranici… Opširnije

U svečanom salonu "Svetozar Vujović" održana je press konferencija uoči prve utakmice drugog pretkola kvalifikacija za evropsku ligu 2014/15. Ispred bordo kluba, prisustvovali su Sportski direktor, Abdulah Ibraković, trener prve ekipe, Dženan Uščuplić, te kapiten, Amer Dupovac. Abdulah Ibraković je istakao, da je ekipa spremna za dvomeč sa… Opširnije

Elvir Rahimić, nekadašnji reprezentativac BiH a danas član stručnog štaba naše reprezentacije, još jednom je potvrdio o kakvom se čovjeku radi. Nije slučajno što je popularni "General" omiljena fudbalska ličnost svima u ovoj državi, a posebno mu se dive stanovnici Tuzlanskog kantona koji već godinama od njega dobivaju novčanu pomoć. "Nikada nismo… Opširnije

U četvrtak, 17. jula, Fudbalski klub Sarajevo igrati će prvu utakmicu 2. pretkola kvalifikacija za evropsku ligu protiv norveškog predstavnika, FK Haugesund. Utakmica na Olimpijskom stadionu "Asim Ferhatović-Hase", počinje u 21 sat, a od danas ulaznice su puštene u prodaju. Aktivni članovi Fudbalskog kluba Sarajevo svoje ulaznice mogu kupiti u… Opširnije