Novosti NK Bosna

Sportski tereni visočkog stadiona Luke ovih dana su u centru pažnje visočkih rukometaša i košarkaša, jer se njihovi tereni na ovom lokalitetu ubrzanim tempom renoviraju i pripremaju za igru u ljetnom periodu koji slijedi. Već od prije je započeta akcija renoviranja rukometnog terena, popularnog "asfalta", koji će u potpunosti biti rekonstruisan, a… Opširnije

Print this article
E-mail this article

Moglo se pretpostaviti da Bosna neće lako doći do pobjede protiv neugodnog sastava iz Tešanjke, ali ovakvu utakmicu niko nije očekivao. Počelo je šokantno i gosti su iz dva ozbiljna napada postigli dva gola, od čega drugi iz penala. Bosna je igrala dobro i stvarala prilike, pa su sve propuste odbrane uspjeli nadomjestiti Hindija i Raščić, tako da… Opširnije

Danas je igrano 20. kolo Druge lige Centar, a NK Bosna Visoko je gostovala u Župči gdje je poražena od ekipe Mladosti rezultatom 1:0. Ekipa Mladosti je bolje ušlaa u ovu utakmicu i nekako su pokazivali više želje za osvajanjem tri boda, pa su većim dijelom prvog poluvremena bili bolji, te su stvorili par izglednih prilika. U drugom poluvremenu… Opširnije

Nogometaši Bosne su i dalje lideri na tabeli Druge lige Centar, a tu žele i ostati, međutim, već ove subote ih očekuje teško gostovanje u Župči. Mladost se nalazi na desetom mjestu na tabeli i igraju vrlo solidno ove sezone, posebno na dvom terenu, iako u ovom drugom dijelu sezone ne briljiraju i imaju samo jedan domaći remi, uz tri gostujuća… Opširnije

Upravni odbor NK Bosna Visoko želi da informiše sve građane općine Visoko da su poslani dopisi svim privrednim subjektima koji egzistiraju na općini Visoko kao i u susjedne gradove kako bi svojim skromnim sponzorstvima pomogli klubu u daljem egzistiranju i podržali prije svega igrače i stručni štab koji su trenutno prvi na tabeli druge lige FBiH.… Opširnije

Nogometaši Bosne kao da su se ugledali na rukometaše, pa su danas ostvarili jednu laganu rutinsku pobjedu u meču protiv Ilijaša u kojem su i bili veliki favoriti. Sve dileme su riješene već u prvom poluvremenu kada je Bosna preko Mahmića i Čabaravdića postigla dva gola, da bi u drugom poluvremenu Bosna igrala sa pola gasa i mirno privela utakmicu… Opširnije

Ednin je dječak koji je za svojih 11 mjeseci života, nažalost, već najveći dio proveo u hladnoj bolničkoj sobi. Naime, Ednin je rođen prerano, nakon nešto više od 6 mjeseci trudnoće majka Edina Hajdarević na svijet je donijela malog Ednina koji je samo čudom preživio. Nažalost, prerani porođaj ostavio je posljedice i Ednin danas ima blago… Opširnije

Nogometaši Bosne su ostvarili super vrijednu pobjedu u trećem kolu nastavka sezone u Drugoj ligi Centar. Gostovanje kod Natrona u Maglaju je trebalo biti jedno od težih, ali je Bosna rutinski odradila posao i slavila sa ubjedljivih 3:0. Mahmić je Bosnu doveo u vodstvo sredinom prvog dijela, Čabaravdić je povisio na 2:0, a isti igrač je u rugom… Opširnije

FK Radnik 2 : 0 NK Azot