Jedinstvo lagano s Rudarom

Jedinstvo je u 26. kolu Prve lige Federacije BiH dočekalo ekipu Rudara iz Kaknja, te su upisali tri boda pobjedom od 4:2. Nakon prvih 45 minuta meča pobjednik je bio poznat, jer su domaći stekli dva gola prednosti. Poveli su u osmoj minuti. Mrežu gostiju pogađa Milenković, da bi u 34. minuti Delić bio precizan za rezultat prvog dijela od 2:0. Samo što je počelo drugo poluvrijeme postignut je novi gol. Vlastitu mrežu pogađa igrač Rudara Alić za visokih 3:0. Četvrti gol u mreži tima iz Kaknja viđen je u 67. minuti. Strijelac je ponovo Delić za uvjerljivu prednost od 4:0. Gosti su do kraja s dva gola preko Bajramovića i Džafića uspjeli da ublaže poraz i na kraju je meč završen rezultatom 4:2. Prva liga, 26. kolo: Jedinstvo – Rudar 4:2 (Milenković 8’, Delić 34’, 67’, Alić 51'ag / Bajramović 68’, Džafić 79’) JEDINSTVO: Abdihodžić, Kovačević, Šehić, Šiljeg, Burnić, Topić, Milenković, Samardžić, Hodžić, Nuspahić, Delić. RUDAR: Jović, Sarvan, Alić, Durmić, Smolo, Huseinspahić, Zaimović, Džafić, Neimarlija, Delić, Bajramović.