Nakon sudijske lakrdije NK Bosna poražena od FK Sloge sa 2:1

Nogometaši visočke Bosne poraženi su danas u Simin Hanu od Sloge s 2:1 u duelu 18. kola Prve lige Federacije BiH.
Prvoplasirani tim Prve lige je odigrao veoma slab meč, ali su na kraju poraženi s 2:0. Nakon mirnih pola sata igre koji nisu donijeli velike šanse, domaći iz prve prilike dolaze do gola. Habibović se dobro snašao pred golom gostiju iz Visokog, te je pogodio za 1:0.
Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nakon desetak minuta igre u nastavku Sloga završila posao. Igor Radovanović je pogodio za 2:0, a iako je i Bosna preko Hodžića uspjela da dođe do gola za 2:1, do kraja se rezultat nije mijenjao i ostalo je 2:1 za Slogu.