NK Bosna slavila uvjerljivu pobjedu na turniru u Fojnici

ekipa2014

Nogometaši Bosne slavili su pobjedu danas protiv Radnika iz Hadžića u meču koji se igrao danas na tradicionalnom turniru “Memorijal Kenan Memija” u Fojnici. Za Bosnu su u ovom susretu od prve minute zaigrali: Strika, Ćulov, Frljak (C), Hodžić, Mujkić, Hindija, Čomaga, Čiva, Raščić, Čabaravdić i Plakalo. Bosna je povela odmah na početku susreta golom Raščića već u 2. minuti, međutim Radnik je izjednačio nakon pola sata igre. Novo vodstvo u 35. minuti Bosni donosi Čabaravdić, a malo poslije povećava ga svojim autogolom igrač Radnika Isić. Sve sumnje oko pobjednika ovog susreta otklanja Plakalo u 55. minuti i postavlja konačnih Bosna 4 Radnik 1.

U drugom susretu ovog turnira Novi Pazar je savladao ekipu domaćina Fojnicu sa 2:1. Tako sutra finale turnira igraju NK Bosna i Novi Pazar, a mi vas pozivamo da dođete i podržite Bosnu kako bi slavili još jednu pobjedu i što bolje se pripremili za nadolazeću sezonu.