Bosna savladala Jedinstvo, Kouadio strijelac za Travnik

Fudbaleri našeg Kluba, koji se nalaze na posudbama u drugim klubovima, proteklog vikenda odigrali su nove ligaške utakmice.

Naš partnerski klub, NK Bosna iz Visokog, savladao je bihaćko Jedinstvo rezultatom 2:1. Tarik Handžić na terenu je proveo 56. minuta, Amar Burović je bio u zapisniku utakmice, dok Ildar Klarić nije bio u sastavu.

Sa dobrim partijama u dresu Nogometnog kluba Travnik nastavio je Germain Kouadio, koji je postigao pobjedonosni gol za svoj klub na gostovanju u Vrapčićima kod Veleža. Utakmica je završena rezultatom 1:0, a Kouadio se upisao u strijelce u 71. minuti susreta. Nemanja Anđušić i Rijad Kobiljar utakmicu su posmatrali sa klupe.

Radoš Protić i Miroljub Kostić odigrali su svih devedeset minuta u domaćoj pobjedi Novog Pazara nad Radničkim, a utakmica je završena pobjedom od 1:0.

U narednom kolu, Bosna gostuje Podgrmeču, Travnik dočekuje Mladost, dok će Pazar igrati protiv Voždovca