Četiri gola u Bosninoj mreži, utakmicu obilježio nesportski potez domaćeg trenera Vojvodića

radnickiNogometaši visočke Bosne danas su u Lukavcu doživjeli težak poraz od domaće ekipe Radničkog rezultatom 4:0. Međutim, pobjeda domaćih je ostala u sjeni nesportskog ponašanja domaćeg trenera Darka Vojvodića koji je u poluvremenu ove utakmice ušao u Bosninu svlačionicu te udario kapitena Bosne Emraha Hasanhodžića. Što se same utakmice tiče ništa nije nagovještavalo ovako ubjedljiv poraz, a posebno ne prvo poluvrijeme koje je završeno bez golova i uz bolju igru Bosne. Ipak, u nastavku utakmice domaći dolaze do prednosti u 54.minuti, a za svega 10 minuta mreža Bosne se tresla još tri puta, pa je već u 65.minuti bilo konačnih i visokih 4:0 za domaću ekipu. U ostalim današnjim susretima postignuti su sljedeći rezultati: Iskra – Goražde 0:0, Sloboda – Bratstvo 1:0, Krajina – Budućnost 1:1, Rudar – Čapljina 2:1, Vitez – Podgrmeč 4:0 i Branitelj – Troglav 1:0. Na tabeli prva je ekipa Viteza sa 36 bodova, a drugoplasirana Sloboda ima 28 bodova. Bosna se nalazi na 10.poziciji sa 20 bodova, a u narednom kolu u Lukama se igra derbi, sastaju se nekadašnji premijerligaši Bosna i Sloboda. (FOTO: www.sportsport.ba)