Čudesan početak u Lukavcu i pobjeda Bosne

Prava ludnica viđena je u samo 19 minuta igre u Lukavcu, gdje je postignuto čak pet pogodaka.

Gosti su poveli s 2:0 nakon pet minuta igre. Alem Plakalo je u trećoj minuti pogodio za 1:0, da bi zatim Almir Porča zatresao mrežu Nikolića za 2:0.

Domaći su se vratili u sedmoj minuti kada je za 2:1 pogodio Junuzović, ali već četiri minute kasnije Porča pogađa za 3:1.

Novi gol je viđen u 19. minuti. Radnički je preko Elvina Suljuća smanjio na 3:2, a zatim se meč umirio i do kraja prvog poluvremena gotovo da nije bilo pokušaja.

Nastavak donosi još jedan gol. Igrala se 76. minuta kada je Tarik Handžić pogodio za konačan rezultat susreta od 4:2.

Prva liga, 22. kolo:

Radnički – Bosna 2:4 (Junuzović 7’, Suljić 19’ / Plakalo 3’, Porča 5’, 11’, Handžić 76’)

RADNIČKI: Nikolić, Todorović, Moranjkić, Konjhodžić, Halilagić, Suljić, Musić, Berbić, Junuzović, Mujagić, Dautović.

BOSNA: Šukrija, Frljak, Krajišnik, Jaganjac, Mujezninović, Porča, Hasečić, Plakalo, Tahiri, Karavelić.