Drugi vezani poraz

U susretu između FK Borac Jelah i NK Bosne Visoko, FK Borac Jelah je pobijedio rezultatom 1:0. Utakmica je bila dinamična s nizom prilika . NK Bosna Visoko imala je izvanrednu priliku postići pogodak već u 5. minuti, kada je Mujić izašao jedan na jedan s golmanom, ali njegov udarac završava direktno u golmanovim rukama, propuštajući priliku za vodstvo. Samo deset minuta kasnije, u 15. minuti, Hindija Belmin je izveo solo prodor i odlučio se za udarac s udaljenosti od 16 metara,ali njegov udarac pogađa stativu , ostavljajući Borac Jelah bez daha. Međutim, FK Borac Jelah nije dozvolio Bosni Visoko da dominira terenom. U jednoj od rijetkih prilika koje su imali, domaćini su postigli gol. Nuhanović je bio taj koji je iskoristio priliku  i preciznim udarcem svladao golmana NK Bosna Visoko, donoseći Borcu Jelah vodstvo od 1:0. U nastavku utakmice  NK Bosna Visoko nije posustajala. Kaplan je imao šansu iz neposredne blizine, no njegov udarac završava na stativi, čime su domaćini ponovno izbjegli pogodak. Unatoč incijativi našeg kluba, nisu uspjeli iskoristiti svoje brojne prilike za gol. Utakmica je završila s minimalnom prednošću FK Borac Jelah, čime su osvojili važne bodove. NK Bosna Visoko može žaliti zbog propuštenih prilika, dok je FK Borac Jelah uspio iskoristiti jednu od svojih šansi i osigurati pobjedu rezultatom 1:0.