FOTO / IZVJESTAJ: NK Bosna – FK Borac 5:0

U okviru XIII.kola Druge lige Centar nasa ekipa ugostila je ekipu Borca iz Jelaha, proslogodisnjeg prvaka Druge lige Centar FBiH.  Iako je prethodna tri dana kisa u Visokom neprestano padala, teren i uslovi stadiona “Luke” bili su u odlicnom stanju, te je utakmica bez problema mogla poceti.

Vec na samom startu u 8.minuti nasi momci su poveli fanstasticnim golom sa 25metara udaljenosti Hindije Belmina, da bi nakon 12 minuta u 20.minuti Vila Belmin bio siguran sa bijele tacke i povecao prednost nasih momaka na 2:0.

Na otvaranju drugog poluvremena u 49.minuti, Vila Belmin postize svoj drugi gol i prednost povecava na 3:0, dok je Alves de Medeiros u 84. povisio na 4:0, da bi konacni rezultat Bosna -Borac postavio Celebic Haris u 90.minuti utakmice.

Naredno kolo nasi momci putuju u Zenicu, gdje ih ocekuje jos jedan tezak usret protiv ekipe Celika, te je to jos jedan derbi susret Druge lige Centar FBiH.

Nasim momcima i strucnom stabu upucujemo iskrene cestitke na danasnjoj pobjedi.