Hladan tus na stadionu Luke

image

Ovo je sad već previše i ako ćemo pošteno, Bosna nije ni zaslužila opstanak. Drugu utakmicu zaredom se pobjeda ispušta u posljednjim sekundama meča, ovoga puta nakon što je Bosna imala dva gola prednosti. Igra je opet bila loša, ali iz dvije dobre situacije u prvom dijelu, postignuta su dva gola. Prvi iz penala preko Džafića, nakon što je oboren u šesnaestercu Arnaut. Drugi je Džafić postigao glavom nakon kornera Hiroša. Očeklivali smo mirno drugo poluvrijeme, jer su gosti nemotivisani i u podmlađenom sastavu, ali već na početku drugog poluvremena, šut Bebanića, lopta nezgodno odskače i vara Bekana za 2:1. Nakon toga je Arnaut propustio veliku priliku, pa onda i Bubalo na drugoj strani. U finišu dva crvena kartona zbog oštrih startova, a onda sama završnica i panika u redovima Bosne, tako da gosti bukvalno u posljednjim sekundama preko Bebanića glavom postižu gol za konačnih 2:2 i novi šok na stadionu Luke. Sada za opstanak Bosna mora pobijediti Rudar u Kaknju i samo u tom slučaju sigurno ostaje prvoligaš.