Generalka uspješna, NK Bosna 2:0 NK Stupčanica

887176 421293007956612 1488041210 o

Danas su nogometaši Bosne odigrali vjerovatno i posljednju pripremnu utakmicu pred početak prvnstva, ubilježivši sedmu pobjedu u osam susreta.Bosna je danas za protivnika imala ekipu Stupčanice iz Olova, koja se pokazala vrlo dobrom ekipom iako su na kraju naši nogometaši su slavili sa 2:0 bit če vrlo zanimljivi susreti ove dvije ekipe u prvenstvenim kršajima. Izostanak nekih do sada standardnih prvotimaca donio je i određene rotacije u ekipi, tako je Lukhodžić igrao lijevog beka a  Frljak desnog, dok je Raščić pomjeren u vezni red. U odnosu na prošlu utakmicu nije bilo iskusnog Alena Čehajića, koji je dobio slobodne dane zbog ženidbe a njega je zamjenio A.Hodžić koji se polako vrača u takmičarsku formu nakon pauze i ozljede leđa. Od prve minute u navalnom redu zaigrao je još jedan povratnik u redove Bosne, Amar Čabaravdić koji je u početnom sastavu zamjenio Kemala Ćesu koji zvanično nije više igrač NK Bosna. Inace Ćesa bi do zimske pauze trebao nastupati za ekipu Mladosti iz Doboja kod Kaknja, a potom se priključiti pripremama ekipe FK Novi Pazar sa kojom je potpisao ugovor. Bosna je u prvih pola sata igrala tako reči pod ručnom, da bi završnica bila nešto bolja te se na odmor otišlo kod rezultata 2:0 a strijelci su bili Džafić i Bajrić iz penala. U drugom poluvremenu su višestruke izmjene u obje ekipe učinile svoje te smo gledali puno lošiju fudbal do kraja.