U prijateljskom susretu “B” tim NK Bosna remizirao sa Radnikom iz Hadžića

Kombinovani sastav visočke Bosne danas je u prijateljskoj utakmici remizirao sa drugoligašem iz Hadžića.

Zamisao trenera Dedića bila je da pred tešku gostujuču utakmicu u Simin Hanu, priliku da igračima sa manjom minutažom uz nekoliko igrača iz juniorske ekipe, kako bi provjerio trenutnu formu igrača koji konkurišu za prvi tim.

Ekipa Radnika je u prvom poluvremenu bila bolji protivnik i zasluženo otišla na odmor sa dva gola vodstva. Karioke su u drugom dijelu zaigrale dosta bolje te su prvo smanjili golom Džafić Vedada da bi konačan rezultat 2:2 postigao Raul de Gracia.

Prije ove kontrolne utakmice, redovan trening održala je prva ekipa našeg tima, koja se naporno sprema za dva vezana, izuzetno teska gostovanja.