Zvijezda nastavlja juriti Metalleghe

Nogometaši Zvijezde iz Gradačca pobijedili su u derbiju Radnički iz Lukavca s 3:1 u susretu 21. kola Prve lige Federacije BiH. Domaći tim je pokazao da se nalazi u odličnoj formi i da su jedan od glavnih kandidata za ulazak u društvo najboljih. Poveli su nakon 18 minuta igre. Nespretno je reagovao napadač gostiju Elvin Suljić, te je pogodio vlastitu mrežu za prednost Zvijezde od 1:0. Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a pobjednik je odlučen već na otvaranju drugog poluvremena. Pogodio je Mujagić za 2:0. Isti igrač je potom i isključen, a u 81. minuti meča Mekić je povisio na 3:0, da bi rezervista Berbić pogodio za goste i konačan rezultat susreta od 3:1 tru minute kasnije. Prva liga FBiH, 21. kolo: Zvijezda – Radnički 3:1 (Suljić 18'ag, Mujagić 48’, Mekić 81’ /Berbić 84’ ) ZVIJEZDA: Hinović, Lazarević, Islamagić, Čolić, Dudić, Šerbečić, Mišan, Mujagić, Savić, Mekić, Pejić. RADNIČKI: Nikolić, Todorović, Moranjkić, Konjhodžić, Halilagić, Suljić, Musić, Skulić, Junuzović, Mujagić, Dautović.