Danas je na gradskom stadionu “Luke” igrano 4.kolo Druge lige Centar FBiH, između NK Bosna i NK Natron iz Maglaja.

Nogometaši visočke Bosne su od samog početka utakmice postavili svoju igru, te u prvih 15 minuta uspjeli su stvoriti tri odlične šanse, ali bez pogotka.

Pritisak naših nogometaša se isplatio u 40.minuti utakmice kada sjajnom akcijom Zukić – Agić, Tarik Zukić matira golmana protivnika te donosi prednost našim nogometašima, što predstavlja rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu naši igrači nastavljaju sa pritiskom, te nakon nesporazuma u odbrani gostiju u 49.minuti Agić Harun povećava prednost Bosne na 2:0.

Prednost Bosne na 3:0 povećava Vila Belmin odličnim pogotkom glavom u 85.minuti.

Konačnih 4:0 postavlja Zukić Tarik u 89.minuti utakmice.

U narednom kolu naša ekipa gostuje ekipi Koline u Ustikolini.

Čestitke našim momcima i stručnom štabu na još jednoj odličnoj utakmici!