Danas je na stadionu Šehidi Koline u Ustikolini ograni igrano 5.kolo Druge lige Centar FBiH, a naša ekipa je nakon četiri vezane pobjede u petom kolu igrala neriješeno 2:2.

Otvaranje utakmice bilo je mirno, da bi u 22.minuti Kolina došla u vodstvo.

Nije mnogo trebalo našim nogometašima da se vrate u život, te već u 24.minuti Hindija Belmin postiže gol za 1:1.

Do samog kraja prvog poluvremena u 40.i 43.minuti naši momci su imali dvije odlične prilike, ali je golman domaćina uz pomoć prečke spasio svoju ekipu.

Drugo poluvrijeme naši igrači otvaraju odlično, pa tako u 46.minuti dva puta pogađamo stativu domaćina.

Nije dugo trebalo igračima Koline da nas kazne, pa u 52.minuti dolaze do vodstva 2:1.

Nakon drugog gola Koline, naši momci nisu padali, konstantno se napadao gol, ali bez uspjeha.

U 72.minuti fenomenalnim golom Vila Belmin donosi poravnanje.

Do kraja utakmica Hindija, Kaplan i Vila imali su još par odličnih prilika, ali bez pogotka.

Igračima i stručnom štabu iskrene čestitke za borbenost, a domaćinima veliko hvala na gostoprimstvu.

Nakon pet odigranih kola ekipa visočke Bosne nalazi se na prvom mjestu sa 13 bodova, bodom više od drugoplasirane ekipe Stupčanice iz Olova.