IZVJEŠTAJ: KIŠA GOLOVA U MAGLAJU-POBJEDA BOSNE : NK NATRON 2:4 NK BOSNA

U okviru 28. kola Druge lige FBiH- Centar,naš tim je gostovao kod ekipe Natrona.Domaćin je sjajno otvorio susret i već 2.minuti nakon kornera stiže do ranog vodstva od 1:0 . Naš tim već u 6.minuti dolazi do poravnanja ,Buza je iz prekida pronašao Begića koji ostavlja povratnu za Seferoivća koji pogađa za 1:1. Nakon povrede glave Vile,u igru je ušao Hindija Tarik,koji u 40.minuti izlazi sam na golmana i pogađa za 1:2 i  preokret naše ekipe u Maglaju.Igrao se zadnji minut prvog kada je Jusufovič centrirao,a igrač Natrona nespretno regaovao i pogodio u svoju mrežu. Na odomor se otišlo rezultatom 1:3 u korist naše ekipe. U 63.minuti gosti smanjuju rezultat na 2:3 nakon greške u odbrani. Mreže su mirovale sve do 85.minuti kada je Husnić fenomenalno pogodio iz slobodnjaka za konačni rezultat od 2:4.Naš tim današnjom pobjedom zauzima 2. mjesto sa 61 osvojenih bodova, 4 boda više od trećeplasiranog Famosa. Iduće kolo u goste nam dolazi ekipa Rudar Breza.