PORAZ PIONIRA U TEŠNJU

Pionirska selekcija u polufinalu Kvalitetne lige ZDK od ekipe Toška iz Tešnja sa rezultatom od 2:0. Naš pioniri su vec u 2.minuti zaprjetili kada je Omerović imao šansu da dovede našu ekipu u prednost ,ali je bio nepriczan. Tošk je je došao u prednost u 14.minuti nakon odbijene lopte. Na poluvrijeme je otišlo rezultatom 1:0 u korsit domaćina.Do novog uzbuđenja se čekalo sve do 41.minuti kada je igrač Toška ostao sam na drugoj strani i pronašo prostor za šut ,a njegov pokušaj je zaustavljen fenomenalnom intervencijom golmana Smake. U 46. minuti sudija svira nepostojeći faul za ekipu Toška na 17 metara gola i iz slobodnog udarca ekipa Toška dolazi do 2:0 prednosti. Naš tim je imao u 52.minuti stoposto šansu preko Uzunalića ,a njegov pokušaj je zaustavljen.Rezulat je na kraju glasio 2:0 u korsit domaćina. I porazom Tešnju naša pionirska selekcija završila sezonu.